Partner pro spotřebiče Miele

Miele Center Calta

Aktuální jako čas, variabilni jako život, spolehlivý jako kamarád – to jsou dnešní kuchyně. Vyrobeny k užitku, místo k setkávání a ke komunikaci, prostě střed vašeho života.

Kuchyňské studio

Miele Center Calta

Miele Center Calta

1) Vstupní konzultace

Již při první návštěvě s Vámi prokonzultujeme základní informace potřebné k vytvoření půdorysu a dispozičního řešení: tedy rozměry dané místnosti, zda se jedná o hrubou stavbu nebo je objekt již limitován rozvody elektřiny a vody, v neposlední řadě Vaše osobní představy. Na základě získaných podkladů vytvoříme optimální návrh, který Vám následně odprezentujeme. Vstupní konzultace je bezplatná a nezávazná.

2) Studie interiéru

V další fázi projektu si zadaný prostor dojedeme odborně zaměřit, zároveň získáme konkrétnější představu o možnostech stávající elektroinstalace, vodoinstalace a vzduchotechniky budovy. Následuje 3D návrh, kdy použitím grafických vizualizací získáte lepší představu o konceptu budoucího designu. Vámi odsouhlasená varianta vizualizace je konečným produktem, ze kterého vycházíme při finální realizaci.

3) Realizační projekt, výstavba

Následuje výběr vhodných materiálů, spotřebičů, odborné poradenství ohledně osvětlení. K Vašemu projektu Vám zajistíme celkovou realizaci: stavební práce montáž sádrokartonových příček a podhledů montáž a úpravy elektroinstalace montáž osvětlení instalace a zapojení vodovodního potrubí malování a tapetování podlahářské práce Tyto atributy posouvají firmu zase o něco dál, a dokazují, že pokud si rekonstrukci či zařízení novostavby chcete vyřešit bez sebemenších stresů a uhánění řemeslníků, můžete to vše zkrátka zařídit u jednoho zhotovitele a jet klidně na dovolenou, protože spokojený zákazník to je ten hlavní cíl firmy Calta.

E-Shop

Kontakt

17. listopadu 2624
39701 Písek
ČR

Tel: +420724500732
E-mail: miele@caltaelektro.cz

Otevírací doba:

PO-PÁ: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

SO: individuální schůzky  

E- SHOP:

miele-center.caltaelektro.cz

Jak se k nám dostanete?

Kontaktní formulář