Miele Center Calta

Miele Center Calta

Miele Center Calta je specializovaná prodejna značkových spotřebičů Miele.

Již od svého založení v roce 1899 se Miele řídí svým příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Děláme vše pro to, abychom byli „vždy lepší“ než všichni ostatní dodavatelé a „vždy lepší“, než už jsme. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující vědomí, že dostanou ty nejlepší domácí spotřebiče, které mohou za své peníze očekávat. Díky tomu je Miele jedinečné. Výběrem značky Miele učiníte moudré a pravděpodobně i životní rozhodnutí.

Kvalita Miele

Jako jediný výrobce v oboru testuje společnost Miele životnost svých výrobků na 20 let. I do budoucna vám slibujeme, že v kvalitě a životnosti neděláme kompromisy.

Technika Miele

Miele znamená nejlepší výsledky a užitek při minimální spotřebě energie. V kuchyni, při praní i vysávání. To zajišťuje promyšlená technika vybavená řadou inovativních detailů, které jsou dostupné pouze u Miele.

Komfort Miele

Klasický otočný volič, decentní senzor nebo dotykový displej s vysokým rozlišením jako na vašem chytrém telefonu. Obsluha výrobků Miele je snadná a zábavná.

Design Miele

Jako žádná jiná značka domácích spotřebičů představuje Miele synonymum pro jasné tvary a nadčasovou eleganci. Nikdo jiný tak pečlivě nevytváří design svých jednotlivých spotřebičů tak, aby se vzájemně doplňovaly.

Servis Miele

Zákazníci společnosti Miele si užívají privilegovaného přístupu. Rádi vás navštívíme přímo u vás doma a poskytneme vám poradenství při údržbě výrobků Miele. Jsme tu vždy pro vás.

Značka Miele

V mnoha zemích je Miele nejoceňovanější značkou v oboru. V německém žebříčku značek „best brands“ byla značka Miele v roce 2013 dokonce označena za nejlepší značku všech dob („best brand ever“).

Miele-Calta E-shop

Připravili jsme pro Vás Nový E-Shop pro nákupy spotřebičů Miele.

Miele-Calta E-shop

E-Shop

Miele Center Calta

Říká se, že kuchyně je srdcem každé domácnosti. Jedná se o místo setkání celé rodiny, ať už při ranní kávě nebo při společné večeři, kdy si vyprávíte o svých zážitcích z celého dne. Zázemí, kam se denně vracíte, které vnímá Vaše vzpomínky a životní příběhy. Právě zde trávíte čas, který Vám má poskytnout naprosté pohodlí a komfort. Jedná se o zrcadlo Vaší individuality...

Proto každému projektu věnujeme maximální péči, využíváme získané zkušenosti, znalosti a nejvyšší prioritou jsou požadavky klientů, které se bezprostředně vždy snažíme splnit na 100%. Dbáme na dokonalou souhru kvality, estetických parametrů a uživatelského komfortu. Každý zákazník je pro nás jedinečný a výjimečný, velmi si ho vážíme, proto můžeme garantovat vstřícné jednání, individuální přístup ke každému projektu, svědomitou přípravu a dohled na bezchybnou realizaci. Protože právě spokojený zákazník je pro nás největší motivací a motorem pro další rozvoj ve prospěch budoucích uživatelů.

Kuchyňské studio